Warsztaty antydyskryminacyjne dla osób pracujących w mediach i reklamie – sobota, 26 czerwca 2021

Serdecznie zapraszamy na najbliższy warsztat antydyskryminacyjny, organizowany w ramach projektu Diversity and childhood.

Warsztat skierowany do osób pracujących w mediach i reklamie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 26 czerwca 2021, o godzinie 10.00.

Jeśli jesteś więc:
✅dziennikarzem_ką,
✅influencerem_ką,
✅youtuberem_ką
✅instagramerem_ką
✅studentem_ką ostatnich lat studiów kierunku dziennikarstwo, marketing, komunikacja społeczna lub kierunków pokrewnych
✅bądź pracujesz w obszarze reklamy, public relations, content marketingu, gdzie w sposób bezpośredni bądź pośredni możesz mieć wpływ na dzieci i młodzieży zarezerwuj czas w sobotni poranek i zarejestruj się na bezpłatny warsztat online Lambdy Warszawa.
Podczas 4-godzinnego spotkania online zwrócimy szczególną uwagę na problem przemocy i dyskryminacji, który dotyka młode osoby i pokażemy jak można tworzyć środowiska przyjazne osobom LGBTI+ oraz jak reagować na przemoc. Szkolenie będzie miało formę teoretyczną oraz warsztatową, gdzie każda osoba uczestnicząca będzie mogła wziąć aktywny udział w przygotowanych ćwiczeniach.
Zapisy:
Każda z osób uczestniczących otrzyma od nas podręcznik dla specjalistów i specjalistek “Jak zapobiegać i przeciwstawiać się dyskryminacji oraz przemocy wobec dzieci i młodzieży LGBTI+?”, jak również zaświadczenia potwierdzające udział w naszym warsztacie!

Warsztaty organizowane są w ramach europejskiego projektu Diversity and childhood i odbywają się równocześnie w Chorwacji, na Węgrzech, w Hiszpanii, w Belgii, na Litwie, w Grecji, w Portugalii i w Słowenii. Ich celem jest zwiększenie świadomości, umiejętności, a przede wszystkim wrażliwości różnych grup specjalistów i specjalistek na szczególne potrzeby młodych osób LGBTI+.